Nie tylko na galowo.

                Marynarka przeważnie kojarzy się ze stylem oficjalnym. Dla osób, które pracują w biurze lub na wyższym stanowisku to strój codzienny. Nie jest to jednak jedyne zastosowanie marynarki. Pełni również dopełnienie do stroju casualowego. Dobrze dobrana marynarka z odpowiednimi dodatkami nadaje szyku i klasy, dzięki czemu można ją nosić nie tylko do przysłowiowego krawatu ale także do jeansów.

                Każda kobieta lubi wyglądać dobrze, ale jednocześnie czuć się dobrze, jak więc ubrać marynarkę żeby komponowała się z resztą naszych ubrań, a dodatkowo wygodnie? Wszystko zależy od tego jaki efekt chcemy osiągnąć. Żakiety damskie mogą być noszone klasycznie do spódnic, dzięki temu zestawu nasz styl będzie elegancki. Nie wszystkie jednak lubimy nosić spódnice. Innym

sxc.hu
sxc.hu

rozwiązaniem będą spodnie garniturowe, jest wygodniej ale nadal oficjalnie. Aby nieco zmniejszyć oficjalność naszego stroju możemy założyć niebieska koszulę zamiast białej, tym samym uzyskamy efekt oficjalny ale nie galowy. Jeśli chcemy bardziej rozluźnić nasz styl ubierania się możemy klasyczny żakiet ubrać do slimowanych jeansów. Dodatkowo możemy dobrać koszulę w kolorze białym, niebieskim lub różowym. Dzięki temu, że zmieniłyśmy spodnie nasz wygląd nie będzie już galowy, ale nadal elegancki. Jeśli możemy pozwolić sobie na dodatkowe wariacje w naszej kreacji, możemy bardziej manewrować w kolorach naszej marynarki. W sklepach możemy spotkać nie tylko klasyczne kolory: czarny, granat lub ołówkowy ale także białe, czerwone, a nawet pomarańczowe, zielony kolory damskich żakietów. W zależności od koloru spodni dobieramy marynarkę wraz z koszulą lub koszulka typu basic i gotowe. Będąc ubrane w niebieskie jeansy i biały t-shirt możemy śmiało ubrać pomarańczową marynarkę. Będziemy wyglądać naprawdę dobrze i z klasą. Ponadto nasze samopoczucie na pewno będzie lepsze mając na sobie ulubione jeansy aniżeli niewygodne spodnie w kant.

                Marynarka to także doskonały pomysł na wczesno-jesienne spacery. Po pracy, gdzie musimy wyglądać oficjalnie możemy śmiało wybrać się na kawę lub spacer z przyjaciółką dzięki czemu będziemy czuć się wygodnie a w pracy elegancko.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *