Co znajdziemy w lumpeksach?

                Dziś lumpeksy są nie tylko dla ubogich, ale przede wszystkim dla osób, które chcą wyglądać oryginalnie.  Ciucholandy nie powinny zatem kojarzyć się wyłącznie z odzieżą używaną ale przede wszystkim unikatową. Jeśli jesteśmy w galerii handlowej i kupujemy bluzkę, którą po wyjściu ma każdy nie jesteśmy zadowoleni. W przypadku lumpeksów tak nie jest. Często pojawiają się tam oryginalne ciuchy od znanych projektantów, które jak wiadomo są wyłącznie w kilku egzemplarzach.

Ciucholandy to doskonały pomysł, aby wybrać ciuchy na specjalną okazję. Taką, na której chcemy wyglądać wyjątkowo. Dlatego garsonki, garnitury, suknie ślubne, alby komunijne to naprawdę częste ubrania, które kupowane są w lumpeksach. Dzięki temu możemy za nie dużą cenę ubrać się tak jak sobie wymarzyliśmy. Bez obawy, że druga osoba będzie wyglądać tak samo jak my.

Często możemy zdarzyć się z opinią, że do lumpeksów nie wchodzimy z zaplanowanymi ciuchami, ponieważ to uniemożliwia nam znalezienie perełek. Przekopywanie całych stert ciuchów nie jest

sxc.hu
sxc.hu

przyjemną ani owocną praca. Dlatego najlepiej pójść dla przyjemności, zobaczyć co jest, szukać ale nie za wszelką cenę. Zakupy wtedy na pewno będą udane.

Spontaniczne zakupy nie powinny być dla nas problemem. Lumpeksy to nie duży koszt, można wybrać się nawet w dzień kiedy wszystko jest 50% taniej lub każda rzecz za złotówkę. Każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Jeśli natomiast zdecydujemy się na pierwszy dzień dostawy sukces jest niemalże gwarantowany. Szczególnie, że często w lumpeksach możemy odnaleźć ciuchy zupełnie nowe, jeszcze z metkami.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *