Każdy intensywnie pracujący człowiek marzy o chwili relaksu, odpoczynki. Każdy z nas raz na jakiś czas chciałby udać się na szybką, ale i niekosztowną wizytę w SPA. Ale nie każdy ma taką możliwość. Jaki więc kompromis można ustalić pomiędzy możliwym i niemożliwym?

Kąpiel z bąbelkami

Najłatwiejszą i najtańszą namiastką SPA, jaką można sobie zafundować, jest kąpiel. Wystarczy udać się do sklepu, zainwestować w świece, olejki, płyny i sole do kąpieli. Trzeba jednak odpowiednio dobrać zapachy aby nie przeszkadzały nam one w relaksacji.

SPA(sxc.hu)
SPA(sxc.hu)

Jacuzzi

Można tez kupić wannę z hydromasażem lub Jacuzzi. Trzeba tylko pamiętać, aby pompy ciepła ceny sprawnie funkcjonowały. Jest to duży wydatek ale dla prawdziwych wielbicieli kąpieli szybko się zwróci. Co więcej, jest to idealne urządzenie dla każdego, kto marzy o romantycznej kąpieli ze swoją druga połówką.

Sauna

Choć wydaje się to być pomysł niedorzeczny, zainstalowanie sauny w piwnicy wcale nie stanowi problemu. Trzeba jedynie zakupić odpowiedni piec i drewniana konstrukcję. Jest to kosztowne przedsięwzięcie, jednak efekty przebywania w saunie będą nieocenione. Ciało będzie bardziej zrelaksowane, a umysł wypoczęty i gotowy do kolejnego ciężkiego dnia w pracy.

Małe domowe SPA nie musi pozostawać na zawsze w krainie marzeń. Jest to sen gotowy do zrealizowania. Wymaga jedynie chęci, determinacji, zaangażowania i małego nakładu finansowego. Jeżeli zdecydujemy się na wynajęcie ekipy monterskiej będziemy mieć pewność, że instalacja wszystkich urządzeń będzie wykonana profesjonalnie, a sprzęt będzie funkcjonował prawidłowo.

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *