Europejskie top miasta

Do najsłynniejszych miast europejskich zdecydowanie należy Paryż. To miasto słynące z zakochanych, klimatycznych knajpek, wykwintnych dan i pięknych budowli architektonicznych. Każdy powinien przynajmniej raz w życiu wybrać się do tego wspaniałego miasta. Na własnej skórze poczuć to o czym tak wiele się słyszy. Kto wie, może właśnie tak twój ukochany się oświadczy.

Kolejnym popularnym, pięknym i chętnie odwiedzanym miastem jest Rzym. To miasto przyjezdnym oferuje nie tylko zabytki i wyborne doznania smakowe, ale także pozwala zmienić swoje samopoczucie. Osobą, będąca kilka dni w Rzymie musi poddać się tej atmosferze i pozwolić sobie doświadczyć charakterystycznego włoskiego luzu i radości z życia.

Barcelona. Założona przez Fenicjan dzisiaj ma wiele sprzymierzeńców i fanów, którzy raz przyjeżdżając chętnie wracając do niej ponownie. To miasto uzależnia i oczarowuje. To miasto jest sławne w dużej mierze dzięki twórczości Gaudiego i innym licznym zabytkom. Ponadto będąc w Barcelonie możemy wynająć dom nad morzem Hiszpania i w kilka godzin znaleźć się na cudownej plaży.

Wenecja to przede wszystkim gondole, maski, kanały i domy na palach. Ze względu na swoją nietypową, specyficzną ale bardzo klimatyczną architekturę i położenie, zdecydowanie Wenecja powinna znaleźć się na liście miejsc, które trzeba zobaczyć.

Woda jest niezbędna do życia (sxc.hu)
(sxc.hu)

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *