Jak przygotować swoje ciało do ślubu?

Ślub to najważniejszy dzień w życiu wielu osób. Każdy chciałby wtedy wyglądać możliwie najlepiej. W końcu zdjęcia z tego dnia będą pokazywane koleżankom babci, znajomym rodziców, dzieciom, wnukom, znajomym i właściwie każdemu, kto tylko będzie (i nie będzie) chciał oglądać. Jak więc przygotować się do tego dnia?

Skóra

Po pierwsze należy dbać o swoją skórę. Zacznijmy pić więcej wody aby nasza skóra była lepiej nawilżona. Zaleca się również kilka wizyt w solarium, żeby panny młodej nie była jednakowego koloru co jej suknia. Co więcej, warto raz na jakiś czas zrobić peeling aby pozbyć się martwego naskórka.

marry(sxc.hu)
marry(sxc.hu)

Twarz

Kilka tygodni przed ślubem warto poddać się kilku zabiegom upiększającym skórę twarzy. Pamiętajmy jednak, żeby nie wykonywać żadnych zabiegów kilka dni przed ślubem. Los lubi płatać figle i nagłe uczulenie mogłoby zniszczyć nasz humor. Warto również zadbać o zęby. Wypróbujmy wybielanie zębów kosakowo kilka tygodni przed ślubem i powtórzmy je dzień czy dwa przed uroczystością.

Włosy

Włosy są ogromną ozdobą każdej kobiety. Przed ślubem warto odświeżyć kolor, zrobić tzw. fryzurę próbną, nałożyć maseczkę. Im piękniej będą wyglądać, tym lepiej będziemy wspominać ten wyjątkowy dzień!

Paznokcie

Dzień przed ślubem zainwestujmy w manicure. Może to być zwykły frencz, tipsy alby hybryda. Pamiętajmy jednak aby utrzymać wszystko stonowanie. Tak, aby nasze paznokcie nie odwracały uwagi od tego, co jest najważniejsze!

One comment

  1. Według mnie nie warto jest się jakoś specjalnie przygotowywać. Musimy się czuć dobrze, ale też bez przesady, bo nie wygląd jest w tym przypadku najważniejszy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *