Jak zaplanować oświadczyny?

Każda kobieta wyczekuje tego dnia, kiedy jej mężczyzna uklęknie na jedno kolano i zada jedno proste pytanie: „ Czy wyjdziesz za mnie?”. Jednak żeby ta chwila była w pełni magiczna, mężczyzna musi przygotować coś specjalnego, zastanowić się, zaplanować, stworzyć. Każdy w końcu chce, żeby ta chwila była niezapomniana.

Miejsce

Od tego, gdzie chcemy się oświadczyć zależy właściwie cała reszta. Może to być park, centrum handlowe, starówka lub środek oceanu. Bardzo romantycznym wyborem są oświadczynowe rejsy chorwacja. Wtedy cała otoczka jest gotowa: zachód słońca, szum morza, dodatkowo lekka adrenalina. Żadna kobieta nie oprze się takim oświadczynom!

engagement(sxc.hu)
engagement(sxc.hu)

Pierścionek

Oświadczyny bez pierścionka są jak powietrze bez azotu, jak Olimp bez Zeusa, czy jak twarz bez uśmiechu. Zanim wybierzemy się do jubilera, musimy dowiedzieć się, jaki rozmiar pierścionka nosi nasza luba. Kiedy już go poznamy, wybierzmy pierścionek. Tak, jaki będzie się jej najbardziej podobać. W końcu, to ona będzie go nosić.

Słowa

Krótkie przemówienie o tym, jaka wspaniała jest nasza wybranka i o tym, jak jesteśmy przy niej szczęśliwi to konieczność przy udanych oświadczynach. Mężczyźni na co dzień są małomówni i dlatego to jedno wyznanie powinno mieć moc i siłę. Kiedy robimy coś raz, róbmy to porządnie.

Moment

Przy planowaniu zaręczyn, trzeba wziąć pod uwagę wiele czynników. Wybierzmy szczęśliwą chwilę. Unikajmy bliskości czasowej smutnych uroczystości. Zadbajmy o to, żeby ten dzień był od początku do samego końca wesoły. W końcu budujemy jedno z najważniejszych wspomnień.

One comment

  1. Warto jest się na pewno przyłożyć. Najważniejsze to zrobić wszystko tak, aby nasza partnerka się zgodziła.
    Dlatego lepiej nie angażować do tego zbyt wielu ludzi, bo to jednak jest coś prywatnego i osobistego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *