druk książek

Druk książek – dlaczego warto?

Dotąd możliwy jedynie w profesjonalnych wydawnictwach, druk książek staje się coraz bardziej powszechny i coraz bardziej dostępny. Nie jest już ograniczony do typowego, klasycznego procesu wydawniczego. Zobacz, jak można wykorzystać nowe możliwości.

Zastosowań niskonakładowego druku książek jest bardzo wiele. Jednym z nich może być stworzenie fotoksiążki. Fotoksiążki stają się coraz bardziej rozpowszechnioną alternatywą dla tradycyjnych albumów na zdjęcia. Drukowane na eleganckim papierze, stanowią ekskluzywny zbiór wyselekcjonowanych zdjęć. Warto przemyśleć wykonanie fotoksiążki ze zdjęciami z wyjątkowego wydarzenia lub też ze zdjęciami wybranymi tematycznie. Taka książka będzie cieszyć oko przez długie lata.

Innym zastosowaniem dla książki drukowanej w małym nakładzie jest wydanie publikacji, która posłuży określonej grupie osób. Mogą to być na przykład wspomnienia rodzinne, które dziadkowe przekażą wnukom, czy też sposób na atrakcyjne przedstawienie klientom oferty firmowej – możliwości są nieograniczone.

Druk książek może także posłużyć do celu najbardziej zbliżonego do swej „wyjściowej” formy – nic nie stoi na przeszkodzie, aby pokusić się o wydanie własnej twórczości na użytek swój i najbliższych. Jest to znakomite rozwiązanie, jeśli zależy nam na materialnej oprawie plików zgromadzonych na dysku komputera, jednak nie mamy ochoty na przechodzenie pełnego procesu wydawniczego. Może także posłużyć jako próba druku książek, które docelowo mają ukazać się w większym nakładzie.

Drukowanie książek pozwala na zorganizowanie swoich dokumentów i zdjęć lub też stworzenie niezwykłego prezentu lub pamiątki. Z pewnością będzie to przedmiot przechowywany w domu przez długie lata.

Wpis powstał we współpracy z print4you24.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *